Entertainment, Wywiady

Andre Onana chce osiągnąć z Ajaksem więcej niż tylko 1/8 Ligi Mistrzów.

Joden stają dzisiaj przed wielką szansą na to, aby pierwszy raz od wielu lat przezimować w Lidze Mistrzów. Dla Kameruńczyka to jednak mało.

“Nie chcemy jedynie przezimować, ale chcemy wygrać Ligę Mistrzów. Mamy duże marzenia. To w porządku? Jesteśmy świetną drużyną i chcemy podjąć wyzwanie rywalizacji z najlepszymi klubami. Jeśli się nie uda, to trudno. Trzeba jednak dać z siebie wszystko. Kto oczekiwał, że półtora roku temu sięgniemy po finał Ligi Europy? Tylko jeśli postawisz sobie wysokie cele, może wysokie cele osiągać.” – powiedział Andre.

Golkiper nie może doczekać się meczu z Benfiką i wyznał, że spotkania wyjazdowe są dla niego lepsze.

“Więcej ludzi mnie nienawidzi, a ja czuję się lepiej. Jeśli mnie obrażają, gwiżdżą, to wszystko sprawia, że jestem w stanie wyciągnąć z siebie najwięcej. Kiedy natomiast strzelamy gola…tak jak rok temu z Feyenoordem 1:4, ci fanatyczni fani nagle są bardzo cicho. Lubię to.”

“Mamy świadomość szansy jaka przed nami stoi. Wiemy, że możemy wygrać z Benfiką. Jeśli jednak przegramy, dalej będziemy mieć szansę na fazę pucharową. Chcemy to jednak zrobić tutaj w Lizbonie. Remis byłby również niezły, bo przewaga dalej będzie wynosić cztery punkty. Jesteśmy jednak Ajaksem i zawsze gramy o wygraną.”

Share

Zostaw komentarz