Entertainment, Transfery

Plotki z Hiszpanii lubimy chyba najbardziej ze wszystkich, chociaż czasami nie wiadomo czy należy się śmiać czy płakać.

Marca donosi, że Betis Sevilla zgłosił się do Ajaksu po Nicolasa Tagliafico z propozycją opiewającą na 6 milionów euro. Oferta ta została oczywiście odrzucona.

To samo źródło jest jednak zdania, że Ajax odrzucił ofertę dlatego, iż oczekuje kwoty o zaledwie 4 miliony większej. Tagliafico za 10 milionów mógłby wkrótce opuścić Amsterdam.

Jeszcze wczoraj znacznie rzetelniejsze źródło jakim jest VI poinformowało, że Amsterdamczycy odrzucili ponad 110 milionów za De Ligta i De Jonga. Trudno więc wierzyć w tak absurdalne doniesienia, aby jeden z lepszych transferów Joden w ostatnim okresie został oddany po pół roku za tak śmieszną kwotę.

Share

Jeden komentarz

  1. Pacyfikator

    Patrząc po ostatnich ruchach transferowych, wydaje się iż są to informacje wyssane z palca, jednakże “brak sprzedaży” Hakima, może rzucać na te wiadomości nieco inne światło. Zarząd liczył iż sprzedaż Hakima wyrówna nieco “straty” w kasie, które Ajax poniósł w letnim okienku transferowym, nic z tego jednak nie wyszło więc może się okazać iż będą szukać za wszelką cenę “rekompensaty”. Obym się mylił ale znając rozumowanie i logikę zarządu, a raczej jej brak, wydaje się dość prawdopodobne że Ajax temat transferu może podjąć. Tylko co na to sam Nicolas? No tak, Hiszpania to nie Holandia…i przewrotnie ujmując Ajax to nie Betis….

Zostaw komentarz