Entertainment, Wywiady

Wszystko wskazuje na to, że zdecydowany na odejście z Ajaksu jest również Andre Onana. Kameruńczyk jest bardzo rozczarowany po porażce w Eindhoven i frustrację gołym okiem widać w jego wypowiedzi dla Goal.com.

“Jeżeli pojawi się coś dobrego i będę mógł odejść, na pewno to zrobię. Chcę odejść, ponieważ przegrywając mecze w taki sposób zaczynasz czuć się wyjątkowo źle. Mógłbym zostać i spróbować zdobyć mistrzostwo w następnym sezonie, ale jeżeli pojawi się dobra oferta to myślę, że z niej skorzystam. Dla mnie ważne jest teraz to, by spojrzeć na własną karierę. Jestem gotowy na kolejny krok i nowe wyzwanie” – powiedział golkiper.

22-latek w ubiegłym sezonie dotarł z Ajaksem do finału Ligi Europy, ale jak wszyscy widzimy – z tamtej drużyny już nic nie zostało.

“Odbudować się jest czymś bardzo trudnym. To wszystko nie dzieje się z wyłącznej winy Erika ten Haga. Widzę, że media skupiają się na krytyce trenera. Marc Overmars, Edwin van der Sar… Oni wszyscy są równo odpowiedzialni za to, że gramy tak gówniany futbol. To wina wszystkich w Ajaksie, nie tylko trenera” – dodał Kameruńczyk bez owijania w bawełnę.

Share

Jeden komentarz

  1. orodruin2

    oj dzieje się… chyba już każdy ma dość tej miernej gry ajaxu, całej otoczki wokół klubu i polityki. I jak my mamy kogoś solidnego zachęcić do grania u nas? karty negocjacyjnej nam wypadają z rąk. Ile możne jeszcze żyć chwałą klub sprzed lat i jego szkółki, która piłkarzy klasy światowej nie wypuszcza już jakiś czas

Zostaw komentarz