Entertainment, Transfery

Zdaniem Corriere dello Sport, Napoli w lecie będzie chciało wzmocnić skład nie tylko Aminem Younesem.

Włosi przymierzają się również do transferu Kaspera Dolberga, a przedstawiciele gracza mają w najbliższym czasie kontaktować się z agentem zawodnik i wybadać grunt przed złożeniem oferty.

Zdaniem CDS, Napoli chce w lecie przebudować swój skład, a na liście życzeń mają być jeszcze tacy gracze jak Denis Suarez czy Simone Verdi. Poza tym, Napoli chce przedłużyć umowę Driesa Mertensa.

Klub z Neapolu widzi w Dolbergu idealnego napastnika na kolejne lata, który jest gwarancją bramek i jakości. Duńczyk w Napoli walczyłby z Arkadiuszem Milikem, który jednak zdaniem niektórych mediów z powodu licznych kontuzji nie jest brany pod uwagę w budowaniu pierwszej drużyny.

Co jednak ciekawe, CDS nie wspomina o Andre Onanie jako potencjalnym zastępcy Pepe Reiny. Zdaniem tego źródła, Napoli ma inne priorytety.

Share

7 komentarzy

 1. kilof

  Mam nadzieję, że zatrzymają Dolberga (no chyba, że wymiana za Milika 😉 ). Na “dziadku” KJH długo nie pociągniemy gdyż on nie da rady grać pełnego sezonu na odpowiednim poziomie, plus będzie łapał coraz częściej kontuzje. Sierhuis- chciało by się napisać “kto to ku$#a jest?” Nie oszukujmy się, to nie jest zawodnik do pierwszego składu. Cassierra? Nie wiadomo co sobą reprezentuje. Jeżeli mamy poważnie myśleć o walce w el.LM w przyszłym sezonie po tegorocznym blamażu to nie może być amatorki!
  Jakieś wypożyczenie? Może Milik 🙂 🙂 😉
  Trzymam Oviego za język, że wzmocni a nie osłabi. Bez konkretnego środkowego daleko nie zajedziemy.

 2. Crayzie

  Pół roku temu była oferta na 50 mln teraz nie jest wart nawet połowy. Jeżeli maja go sprzedać za grosze to niech lepiej zostanie może odpali w kolejnym sezonie 🙂

  • Lesley

   Odejście w lecie wydaje się być raczej pewne nie oszukujmy się. Nie ma co też płakać, bo jest Serhuis, Janek też pociągnie jeszcze z 1-2 lata więc spoko. To jeden z transferów akceptowalnych. Inną sprawą jest, że ciężko będzie wyciągnąć jakąkolwiek dobrą kwotę jak się nic nie zmieni w 2 części sezonu.

Zostaw komentarz