Entertainment, Transfery

Zdaniem Corriere dello Sport, Napoli w lecie będzie chciało wzmocnić skład nie tylko Aminem Younesem.

Włosi przymierzają się również do transferu Kaspera Dolberga, a przedstawiciele gracza mają w najbliższym czasie kontaktować się z agentem zawodnik i wybadać grunt przed złożeniem oferty.

Zdaniem CDS, Napoli chce w lecie przebudować swój skład, a na liście życzeń mają być jeszcze tacy gracze jak Denis Suarez czy Simone Verdi. Poza tym, Napoli chce przedłużyć umowę Driesa Mertensa.

Klub z Neapolu widzi w Dolbergu idealnego napastnika na kolejne lata, który jest gwarancją bramek i jakości. Duńczyk w Napoli walczyłby z Arkadiuszem Milikem, który jednak zdaniem niektórych mediów z powodu licznych kontuzji nie jest brany pod uwagę w budowaniu pierwszej drużyny.

Co jednak ciekawe, CDS nie wspomina o Andre Onanie jako potencjalnym zastępcy Pepe Reiny. Zdaniem tego źródła, Napoli ma inne priorytety.

Share

7 komentarzy

 1. Crayzie

  Pół roku temu była oferta na 50 mln teraz nie jest wart nawet połowy. Jeżeli maja go sprzedać za grosze to niech lepiej zostanie może odpali w kolejnym sezonie 🙂

  • Lesley

   Odejście w lecie wydaje się być raczej pewne nie oszukujmy się. Nie ma co też płakać, bo jest Serhuis, Janek też pociągnie jeszcze z 1-2 lata więc spoko. To jeden z transferów akceptowalnych. Inną sprawą jest, że ciężko będzie wyciągnąć jakąkolwiek dobrą kwotę jak się nic nie zmieni w 2 części sezonu.

 2. kilof

  Mam nadzieję, że zatrzymają Dolberga (no chyba, że wymiana za Milika 😉 ). Na “dziadku” KJH długo nie pociągniemy gdyż on nie da rady grać pełnego sezonu na odpowiednim poziomie, plus będzie łapał coraz częściej kontuzje. Sierhuis- chciało by się napisać “kto to ku$#a jest?” Nie oszukujmy się, to nie jest zawodnik do pierwszego składu. Cassierra? Nie wiadomo co sobą reprezentuje. Jeżeli mamy poważnie myśleć o walce w el.LM w przyszłym sezonie po tegorocznym blamażu to nie może być amatorki!
  Jakieś wypożyczenie? Może Milik 🙂 🙂 😉
  Trzymam Oviego za język, że wzmocni a nie osłabi. Bez konkretnego środkowego daleko nie zajedziemy.

Zostaw komentarz