Ostatnie plotki mediów w Brazylii wskazują na to, że Ajax złożył ofertę za zawodnika Corinhtians – Pedrinho.

Media donoszą, że pierwsza oferta Ajaksu na 10 milionów euro została natychmiast odrzucona, ale Amsterdamczycy wystosowali drugą w wysokości już 20 milionów.

Jakby tego było mało, ofertę klubu potwierdził menadżer zawodnika. Jego zdaniem, Marc Overmars rozmawiał bezpośrednio z agentem młodego atakującego.

„Bertolucci, z którym razem pracujemy wyjawił, że Ajax złożył ofertę w wysokości 20 milionów euro.” – powiedział Will Dantas.

Brazylijski klub o takich ofertach nie chce jednak słyszeć i już wcześniej miał odrzucić ofertę włoskiego Udinese opiewającą na 25 milionów euro.  Mówi się, że Corinhtians są skłonni do podjęcia negocjacji tylko wtedy, jeśli na stole pojawi się oferta w wysokości około 50 milionów.

Mimo niezwykłej aktywności Joden na rynku, trudno uwierzyć w takie spekulacje. Kadra wydaje się być zamknięta, a Marc Overmars poinformował, że wzmocnienie jest możliwe tylko jeśli wydarzy się coś wyjątkowego. Ściągniecie nikomu nieznanego zawodnika za kilkadziesiąt milionów na pewno czymś takim nie jest.

Share:

Dodaj komentarz